Skip to main content
2022 წლის ნოემბერში, თბილისში AGRO FOOD DRINK TECH EXPO გამოფენაზე, ჩვენმა კომპანიამ MAR-MOT-მა ამაყად წარმოადგინა სასოფლო-სამეურნეო ტექნიკის ორი უმსხვილესი ბელორუსიელი მწარმოებლის – მინსკის ტრაქტორის ქარხანა (MTZ) და ბორისოვის ტრაქტორის ნაწილების და შეკრებების ქარხანა. BZTDiA), ასევე სასოფლო-სამეურნეო ტექნიკის თურქული მწარმოებელი – OZDOKEN.
ამ საინტერესო გამოფენის სამი დღის განმავლობაში ჩვენ ვაჩვენეთ აღჭურვილობის ფართო სპექტრი, მათ შორის ტრაქტორები, რომლებიც მოიცავდა მოდელებს, როგორიცაა BELARUS 320.4, 622, 80.1, 82.3, 892, 952 და 1025.3, ისევე როგორც სხვა სასოფლო-სამეურნეო აღჭურვილობა ბელორუსული და თურქი მწარმოებლები. ჩვენ მივეცით ვიზიტორებს შესაძლებლობა გაეცნონ სოფლის მეურნეობის სამყაროს უახლესი მიღწევები.
AGRO FOOD DRINK TECH EXPO-ს ორგანიზატორებმა მოგვაწოდეს მოსახერხებელი სტენდი, რამაც უამრავი დამთვალიერებლის ყურადღება მიიპყრო. ჩვენი სპეციალისტები ყოველთვის მზად იყვნენ უპასუხონ კითხვებს, მოგვაწოდონ ინფორმაცია ჩვენი ტრაქტორებისა და სხვა სასოფლო-სამეურნეო აღჭურვილობის მახასიათებლებისა და უპირატესობების შესახებ, ასევე ისაუბრონ ჩვენს საქმიანობასა და პარტნიორულ პროგრამებზე.
ამ გამოფენამ მოგვცა უნიკალური შესაძლებლობა, შეგვეხვედრებინა ჩვენი დიდი ხნის კლიენტები და პარტნიორები, ასევე ახალი კონტაქტები. განსაკუთრებით სასიამოვნო იყო, რომ დამთვალიერებლებს შორის ბევრი ადგილობრივი ფერმერი იყო, რომლებიც დაინტერესდნენ ჩვენი პროდუქციით.
მიუხედავად იმისა, რომ AGRO FOOD DRINK TECH EXPO დასრულდა, ჩვენი მუშაობა გრძელდება. ჩვენი MAR-MOT გუნდი მზადაა გაუზიაროს ჩვენი გამოცდილება და განაგრძოს კლიენტების მიწოდება წარმატებული მეურნეობისთვის საუკეთესო აღჭურვილობით.

MAR-MOT на AGRO FOOD DRINK TECH EXPO: Новости с Грузинской Выставки 2022 года
В ноябре 2022 года, на выставке AGRO FOOD DRINK TECH EXPO в Тбилиси, наша компания MAR-MOT с гордостью представила продукцию двух крупнейших белорусских производителей сельскохозяйственной техники – Минского тракторного завода (МТЗ) и Борисовского завода тракторных деталей и агрегатов (БЗТДиА), а также турецкого производителя сельскохозяйственной техники – OZDOKEN.
В течение трех дней этой увлекательной выставки, мы продемонстрировали широкий ассортимент техники, включая тракторы, среди которых были модели, такие как БЕЛАРУС 320.4, 622, 80.1, 82.3, 892, 952, и 1025.3, а также другое сельскохозяйственное оборудование от Белорусских и Турецких производителей. Мы предоставили посетителям возможность познакомиться с передовыми достижениями в мире сельского хозяйства.
Организаторы AGRO FOOD DRINK TECH EXPO предоставили нам удобное расположение стенда, который привлекал внимание многочисленных посетителей. Наши специалисты всегда были готовы ответить на вопросы, предоставить информацию о характеристиках и преимуществах наших тракторов и другой сельскохозяйственной техники, а также рассказать о нашей деятельности и партнерских программах.
Эта выставка дала нам уникальную возможность встретиться с нашими давними клиентами и партнерами, а также завязать новые контакты. Особенно радовало то, что среди посетителей было много местных фермеров, которые выразили интерес к нашей продукции.
Хотя AGRO FOOD DRINK TECH EXPO завершилась, наша работа продолжается. Наша команда MAR-MOT готова поделиться опытом и продолжать предоставлять клиентам лучшее оборудование для успешного сельского хозяйства.